FJØRD produktai

TOOTED

MILLINE TOODE VALIDA?

Tänu kvaliteetsele kalaõlile suudab FJORD STRONG OMEGA-3 tagada, et teie keha omastab maksimaalselt vajalikke oomega-3 rasvhappeid.
Oomega-3 rasvhapped on inimese jaoks kõige väärtuslikum osa kalaõlis. Mida rohkem su keha neid omastab, seda suurem on kasu sinu tervisele.

Üks annus FJORD STRONG OMEGA-3 tooteid sisaldab suures koguses oomega-3, seega pead nii kapsleid kui ka vedelat kalaõli võtma koguseliselt vähem kui tavapäraselt. Vali endale sobiv kalaõli vorm lähtuvalt isiklikest tervise-eesmärkidest ja eelistustest.

FJORD
STRONG OMEGA-3

Kontsentreeritud kalaõlikapslid
80 kapsilit

Piisab vaid 1 kapslist päevas, et saada 1000 mg kalaõli, mis sisaldab tervelt 700 mg kasulikke oomega-3 rasvhappeid (EPA, DHA jt).

FJORD
STRONG OMEGA-3

Vedel kontsentreeritud kalaõli
100 ml

Päevases normis 0,5 teelusikatäit (2,5 ml) on muljetavaldav kogus kasulikke oomega-3 rasvhappeid (EPA, DHA jt), mille vahekord on optimaalselt tasakaalustatud – koguni 1645 mg.

BE
ŽUVIES
SKONIO

ILMA
KALA
MAITSETA

Hoiatused: mitte ületada soovitatud päevast annust. Toidulisand ei sobi kasutamiseks toidu asendajana. Väga olulised on mitmekülgne ja tasakaalustatud toitumine ning tervislik eluviis. Säilitamine: hoida kuivas ja valguse eest kaitstult, temperatuuril alla 25 °C, lastele kättesaamatus kohas. Tootja: Valentis Norway AS, Tollbodbryggen 2, 1606 Fredrikstad, Norra. Edasimüüja: Valentis Pharma UAB, Molėtų pl. 11, LT-08409 Vilnius, Leedu. Valmistatud EL-is.

Milline vorm valida?

Vedel kalaõli

Kõrgem kasulik oomega-3
rasvhapete kontsentratsioon.

Lihtsalt kohandatav annus
sõltuvalt terviseeesmärkidest.

Oomega-3 rasvhapped imenduvad kehas
paremini kalaõlist vedelal kujul.

Kerge neelata ja FJORD STRONG OMEGA-3
kalaõlil on ka meeldiv maitse.

Pärast avamist hoida külmkapis.

Vali kalaõli vorm vastavalt oma
terviseeesmärkidele ja eelistustele.

Kalaõli kapslid

Fikseeritud täpne oomega-3 annus ühes kapslis.

Mugav kaasa võtta.

Kui kapsleid neelata ei meeldi, võib neid närida.

Suurema koguse oomega-3 rasvhapete saamiseks peab tarbima rohkem kapsleid.

Verta žinoti